انجمن و کامیونیتی وردپرس

انجمن و کامیونیتی وردپرس

منظور از کامیونیتی آنلاین وردپرس چیست؟ کامیونیتی (در انگلیسی Community) به معنی انجمن است و به گروهی از افراد گفته می شود که اعضای آن از طریق اینترنت و به صورت آنلاین به گفتگو و تبادل نظر می پردازند.

برای بسیاری از افراد بودن در انجمن ها یا کامیونیتی های آنلاین، حس بودن در کنار خانواده ای از دوستان را تداعی می کند.

برای حضور در یک انجمن آنلاین نیاز به عضویت و فعالیت در آن سایت است، منظور از فعالیت یعنی اشتراک عقیده ها، دیدگاه ها، تجربیات، توانایی ها و حتی آموزش به شیوه ای که دوستان شما بتوانند با اطلاعات و داده ها ارتباط برقرار کنند.

یک انجمن و کامیونیتی موفق انجمنی است که کاربران در آن به یکدیگر کمک کنند و در رشد و پیشرفت یکدیگر سهیم باشند.

کامیونیتی و انجمن آنلاین وردپرس گپ محیطی را در کمال سادگی و زیبایی فرآهم کرده است تا کاربران و علاقه مندان به وردپرس در کنار هم جمع شوند و اطلاعات و داده های مفیدی را به اشتراک بگذارند.

علاوه بر اشتراک گذاری اطلاعات، با یکدیگر آشنا شوند، تیم سازی و شبکه سازی کنند، توانایی های خود را با دیگران به اشتراک بگدارند تا اگر شخصی به توانایی های تخصصی آن ها نیاز داشت بتواند به سادگی با آنها ارتباط برقرار کند، در گروه های آنلاین عضو شده و فعالیت کنند.

خود سیستم مدیریت محتوایی وردپرس متشکل از انجمن و کامیونیتی قدرتمندی است که توسعه دهندگان آن در سراسر جهان فعال هستند.

انجمن رسمی وردپرس

انجمن ها و گروه های وردپرس گپ

انجمن وردپرس ایران

ما سعی کرده ایم تا در سایت وردپرس گپ شرایطی را فرآهم کنیم که کاربران بتوانند در گروه های مختلف عضو شده، پاسخ نیازها و مشکلاتی که در دنیای وردپرس با آن برخورد می کنند را بیابند.

تیم وردپرس گپ همراه در کنار شما خواهد بود تا از انتشار محتوای نامناسب در گروه ها و انجمن جلوگیری شود.

از شما کاربران نیز خواهشمندیم تا در صورت مشاهده هر گونه محتوای غیر اخلاقی و نامناسب آن را فورا به ما گزارش دهید، در کنار هر پست گزینه گزارش تخلف وجود دارد و یا در غیر این صورت با ما از طریق ایمیل wpgap.ir@gmail.com در تماس باشید.

متاسفانه همیشه افرادی وجود دارند که باعث آزار دیگران در انجمن ها و شبکه های اجتماعی می شوند.

ما سعی میکنیم از حریم خصوصی کاربران در انجمن خود پشتیبانی کنیم برای همین منظور کاربران می توانند تنظیمات خصوصی سازی و مدیریت پروفایل خود را به صورت کامل مدیریت کنند.

اگر می خواهید کاربران امکان ارسال دیدگاه را در پروفایل شما نداشته باشند به راحتی از بخش تنظیمات پروفایل دسترسی های لازم را اعمال کنید.

اگر تحت هر شرایطی کاربری باز هم برای شما مزاحمتی ایجاد کرد حتما از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید تا فورا مورد بررسی قرار بگیرد.

علاوه بر این ما شرایطی را فرآهم کرده ایم تا شما با عضویت و فعالیت در سایت از کلیه اعلانات و فعالیتی هایی که مرتبط با شما است از طریق ایمیل آگاه شوید.

دریافت اعلانات و اطلاعیه های انجمن وردپرس از جمله:

  • درخواست دوستی
  • پیام جدید
  • پذیرفته شدن درخواست دوستی
  • عکس العمل های کاربران برای محتوایی که شما به اشتراک گذاشته اید از قبیل ارسال دیدگاه، پسندیدن مطلب و …
  • مطالب جدیدی که در گروه هایی که شما در آن عضو شده اید
  • و …

البته مطمئنا دریافت همه این اطلاعیه ها ممکن است برای شما آزاردهنده باشد به همین منظورم میتوانید در مسیر زیر اعلان های مورد نظر را مدیریت کنید.

پروفایل من > تنظیمات > اعلان ها

تمامی هدف ما این است که شما بتوانید در انجمن و کامیونیتی وردپرس گپ به پاسخ و راه حل برای مشکلات و مسائل خود دست پیدا کنید.

تیم وردپرس گپ امیدوار است که بتواند با ارائه خدمات انجمن و کامیونیتی وردپرس قدمی را در جهت رشد و پیشرفت وردپرس ایران بردارد و از شما کاربران عزیز خواهشمندیم که در کنار رسیدن به این هدف با ما همراه باشید.

در صورتی که با هر گونه سوال مواجه شده اید و یا برای بهبود وردپرس گپ پیشنهاد و یا ایده ای دارید از طریق صفحه تماس با ما ، با تیم وردپرس در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید: شبکه اجتماعی وردپرس گپ و امکانات آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *