تماس با ما

درباره وردپرس گپ بیشتر بدانید

وردپرس گپ با هدف ایجاد یک کامیونیتی یا در واقع اجتماعی از متخصصین و یا علاقه مندان به وردپرس ایجاد شده است.

در این وب سایت توسعه دهندگان وردپرس می توانند پروفایل اختصاصی خود را ایجاد کرده ، در گروه های وردپرس عضو شده ، سوالات خود را پرسیده و یا در گفتگوهای آنلاین شرکت کنند و علاوه بر این آگهی ارائه خدمات خود را به صورت رایگان ثبت کنند.

کارفرمایان گرامی نیز می توانند با وردپرس کارهای حرفه ای آشنا شوند و یا آگهی های انجام پروژه های سایت را که توسعه دهندگان وردپرس به صورت رایگان در پروفایل خود منتشر می کنند را مشاهده کرده و از بین آنها توسعه دهنده مورد نظر خود را انتخاب کنند.

یکی از موارد استفاده وردپرس گپ تیم سازی است که با جستجوی کاربران وردپرس میتوان تیم فنی وردپرس و طراحی سایت را تشکیل داد.

با دوستان خود در وردپرس گپ ارتباط برقرار کنید، به گروه های وردپرسی بپیوندید، تصاویر جذاب و بامزه خود را به اشتراک بگذارید و یا تجارب خود را در خصوص وردپرس و طراحی سایت وردپرس در پروفایل خود منتشر کنید.

سایت جدیدی را طراحی و برنامه نویسی  کردید؟ پلاگین جدیدی را برنامه نویسی کردید؟ به وب سایت های وردپرسی پشتیبانی ارائه می کنید؟ 

همه این موارد را در صفحه خود به اشتراک بگذارید تا کارفرمایان و دوستان شما از فعالیت هایی که در حوزه وردپرس انجام می دهید آگاه شوند.

با ما تماس بگیرید

در صورتی که نیاز به پرسش سوال و یا راهنمایی دارید با تیم پشتیبانی وردپرس گپ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم زیر درخواست های خود را برای ما ارسال کنید.

  • شماره تماس: 09353525725
  • ایمیل: wpgap.ir@gmail.com
  • آدرس: تهران، دانشگاه علوم و تحقیقات، پارادایس هاب