شبکه اجتماعی وردپرس

شبکه اجتماعی وردپرس

وب سایت وردپرس گپ با هدف ایجاد یک محیط یا شبکه اجتماعی که در واقع میتوان آن را به عنوان یک کامیونیتی آنلاین وردپرس در نظر گرفت، ایجاد شده است.

سیستم مدیریت محتوایی وردپرس یکی از قدرتمندترین سیستم های مدیریت محتوایی حال حاضر جهان است که به صورت متن باز (open source) در اختیار همگان قرار دارد.

وردپرس به دلیل هزینه های پایینی که نسبت به طراحی و برنامه نویسی اختصاصی وب سایت برای کارفرمایان دارد نه تنها در ایران بلکه در جهان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

استفاده بیشتر از 35% سایت های جهان از وردپرس برای طراحی سایت شرکتی و کسب و کارشان اثبات محکمی بر این قضیه است.

وردپرس در ایران به عنوان یک سیستم مدیریت محتوایی بسیار پرکاربرد و مطرح به خصوص برای کسب و کارهای نوپا، کسب و کارهای شرکتی ، کسب و کارهای فروشگاهی و بسیاری موارد دیگر به صورت گسترده در حال استفاده است.

شرکت های متعددی در گذشته از سیستم های مدیریت محتوایی دیگری برای وب سایت خود استفاده کرده و یا حتی سایت خود را به صورت اختصاصی طراحی و برنامه نویسی کرده اند .

این شرکت ها و یا افراد با مشاهده پتانسیل ها و قدرت وردپرس در حال کوچ کردن به این سیستم هستند.

به دلیل تقاضای رو به رشد نیاز به وردپرس ، توسعه دهندگان و برنامه نویسان زیادی به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند. اما یافتن متخصصین حرفه ای وردپرس به کار دشواری تبدیل شده است.

کامیونیتی و شبکه اجتماعی وردپرس گپ

سایت های زیادی در زمینه های مختلف وردپرس در ایران راه اندازی شده اند سایت هایی با موضوعات، فروش قالب ها و پلاگین های پریمیوم وردپرس، آموزش وردپرس، خدمات پشتیبانی وردپرس و بسیاری سایت های دیگر که هر یک خدمات خود را ارائه می کنند.

ما پس از شرکت در چندین رویداد تخصصی وردپرس به این نتیجه دست پیدا کرده ایم که گروه بزرگی از کارفرمایان و هر شخصی که به نحوی در دنیای وردپرس فعالیت می کند، در ایران وجود دارد.

کارفرمایان تمایل دارند تا با وردپرس کاران آشنا شوند و وردپرس کارها نیز به دنبال انجام و شرکت در پروژه های وردپرسی هستند.

افراد زیادی هم وجود دارند که به دنبال تیم سازی برای شروع کسب و کار خود با وردپرس هستند.

هدف اصلی وردپرس گپ

هدف اصلی تیم وردپرس گپ، راه اندازی یک کامیونیتی آزاد برای وردپرس کاران و یا علاقه مندان به وردپرس است تا بتوان در آن خلع های ذکر را پوشش دهد.

محیطی را به صورت آنلاین فرآهم کرده ایم تا افراد بتوانند راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، سوالات وردپرسی خود را بپرسند، در گروه ها اختصاصی وردپرسی عضو شوند و از محتوای آن برای ارتقای دانش و کیفیت کار خود استفاده کنند و در صورتی که خدماتی را ارائه می کنند در قالب آگهی به دیگران به صورت رایگان معرفی کنند.

سایت وردپرس گپ محیطی را فرآهم کرده است برای اشتراک محتوای تخصصی وردپرس اما امکان قرار دادن هر محتوای دیگری نیز وجود دارد در عین حال از همه دوستان خواهشمندیم که:

از وبلاگ شخصی خود در جهت ایجاد پست های آموزشی، پرسش سوال، مطرح کردن دیدگاه ها و تجربیات شخصی در دنیای برنامه نویسی به خصوص وردپرس استفاده کنند و از قرار دادن محتوایی که به هر نحوی به این کامیونیتی تعلق ندارد خودداری کنند.

امکانات وردپرس گپ در یک نگاه

وردپرس گپ

در زیر به بعضی از امکاناتی اشاره می کنیم که می توانند برای اعضای سایت کاربردی و مفید باشند.

  • شبکه سازی و تیم سازی
  • پرسش سوالات
  • ارسال دیدگاه و تجربیات
  • آشنا شدن و ارتباط برقرار کردن با متخصصین، طراحان سایت و برنامه نویسان وردپرس
  • ارسال آگهی معرفی خدمات رایگان (هر نوع خدمتی از جمله: طراحی سایت، برنامه نویسی قالب و یا پلاگین وردپرس، طراحی گرافیکی، تولید محتوا، سئو و هر محتوایی که به دنیای وردپرس ارتباط دارد)
  • عضویت در گروه های تخصصی وردپرس
  • عضویت در کانال های اطلاع رسانی وردپرسی
  • پروفایل اختصاصی و وارد کردن توانایی های شخصی ، درج سایت و درج لینک رزومه

تیم وردپرس گپ امیدوارم است که بتواند در آینده امکانات بیشتری را به این وب سایت اضافه کرده تا راه حل های مناسبی را در جهت برطرف کردن مشکلات حال حاضر کامیونیتی و شبکه بزرگ وردپرس ایران ارائه دهد.

در صورتی که شما نیز ایده و یا دیدگاهی برای بهبود شبکه اجتماعی و کامیونیتی وردپرس گپ دارید با ما به اشتراک بگذارید.

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *